Italské Víno - Prosecco

Prosecco Arcangelo Venturin

Víno  má slámově žlutou barvu, typickou pro tuto oblast a velmi jemné a dlouhodobé perlení. Charakteristicky ovocná a květinová vůně připomíná typickou vůni hroznů Prosecco. V chuti je suché, plné, harmonické, s výraznou mandlovou dochutí. Obzvlášť vhodné jako aperitiv nebo na závěr po jídle,...

Prosecco Borgo

Víno má jemnou nažloutlou slámovou barvu, svěží a ovocnou vůni, v chuti velice lahodné, vyvážené a s příjemnou kyselinkou. Víno vhodné k jakémukoliv typu jídla.

Prosecco Frizante

Víno má lehce nažloutlou barvu s nazelenalými odstíny a velmi jemné a dlouhodobé perlení. Ovocná a jemná vůně připomíná typickou vůni hroznů Prosecco. V chuti suché, plné, harmonické, svěží a příjemné s dlouhotrvající dochutí. Obzvlášť vhodné jako aperitiv nebo nápoj mezi jednotlivými chody a...

Prosecco di Valdobbiadene Extra Dry

Víno má jemně nažloutlou slámovou barvu, vůni akátových květů, intenzivní ovocnost připomínající žluté jablko a jemné a dlouhotrvající perlení. Je velmi lahodné v chuti, svěží a vyvážené s příjemnou kyselinkou. Ideální jako aperitiv a víno po jídle.

Prosecco Spumante Extra Dry

Zlatavá barva a nasládlá, sametová vůně vyzrálého bílého ovoce. Příjemná, svěží, ovocná a zakulacená chuť s tóny čerstvých hroznů. Lahodné a bohaté víno s dostatkem svěžesti. Vhodné jako aperitiv nebo k jednoduchým úpravám ryb.

INTER TECHNIK s.r.o. © 2009 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode