Vodky Chortica

    Lihovar Chortica je jediným podnikem na Ukrajině, který je vybudován podle exkluzivního projektu v ekologicky čisté zóně. Podle mínění nezávislých odborníků je v současné době na území společenstva nezávislých států Chortica nejmodernějším a vysoce technologickým podnikem, který se zabývá výrobou alkoholických nápojů, včetně vodky, lihovarské produkce a lehkých alkoholických nápojů. Investorem stavby lihovaru Chortica je ukrajinsko-dánská společnost Image Holding.

    Za pouhé tři roky obchodní značka Chortica dosáhla stálých pozic na mezinárodním trhu, zaujala 9. pozici mezi 35 největšími výrobci vodky na světě. Lihovar Chortica patří do TOP-10 hodnocení největších světových výrobců alkoholu a produkce lihovaru se vyváží do 78 zemí světa

Sortiment

Vodka Pepper

Nová technologie výroby vyluhování pepřového extraktu ze skutečné papriky umožňuje předat pravou pikantnost červené pálivé papriky v kombinaci se zelenou mátou a jemnou chutí lípového medu je úžasným zážitkem pro všechny milovníky vodky.

Vodka Golden

Špičkovou kvalitu této luxusní vodky zajišťuje použití lihu nejvyšší třídy Lux a čistá pramenitá voda. Charakteristické vůně i lahodné, jemně nasládlé a hebké chuti je dosaženo unikátní výrobní recepturou za použití těch nejlepších žlutých sucharů a jemného medu.

Vodka Silver

Výběrová vodka se svěží sametovou chutí máty. Technologie výroby zaručuje neustálou kvalitu díky sedminásobné úpravě vody. Po ochutnání získáte úžasný pocit svěžesti umocněný zářivou průhledností a stříbřitým jasem této vodky.

Vodka Classic

Vyjímečná vodka vyráběná pomocí moderních technologií založených na přesném dávkování jednotlivých komponentů. Díky tomu se v ní uchovává jedinečná chuť a vůně starověké klasické vodky.

Vodka Platinum

Při výrobě této křišťálvě čisté vodky je použita zcela nová technologie výroby na základě elitní receptury Platinum, jež využívá jedinečné zvláštnosti jantaru. Základem pro výrobu je nejen vysoce kvalitní ukrajinský líh třídy Lux, ale také speciálně upravená voda.

Vodka Premium

Tajemství této vodky spočívá nejen v receptuře, ale zejména v technologii výroby tohoto křišťálově čistého nápoje. Nezapomenutelně jemná a lehká chuť je dosažena správnou kombinací artézské vody a vysoce kvalitního obilného lihu třídy Lux.

Vodka VIP CLUB Platinum

Je to jedinečná vodka vyrobena za použití  unikátních zvláštností jantaru a s využitím nových firemních technologií. Pouze tato vodka má delší dobu zrání v nádržích vodky, která prochází doplňující filtrací, jež dodává tomuto nápoji vyjímečnost, neobyčejnou jemnost a neopakovatelnou vůni.

Vodka VIP CLUB

Křišťálově čistá a sametová vodka, na jejiž výrobu jsou používány jen ty nejlepší přírodní ingredience. Při zpracování se používá kvalitní přírodní sorbent, který vyvážil nejen chuť a aroma, ale přidal tím této vodce neobyčejnou jemnost.

INTER TECHNIK s.r.o. © 2009 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode